Išprotėjusios vasaros kainos Išprotėjusios vasaros kainos

PRIVATUMO POLITIKA

Privatumo politika mūsų interneto svetainės lankytojams

Čia galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai lankotės interneto svetainėje sapiesn.lt ką su šia informacija darome ir kam perduodame. Taip pat čia rasite svarbios informacijos apie Jūsų teises, susijusias su Jūsų duomenų tvarkymu.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra Nature Labs, UAB, Vilniaus g. 25, LT-01402, Lietuva

Su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti tel. +370 683 37923, arba el. paštu info@sapiens.lt

Kokią informaciją apie Jus renkame ir kam ją naudojame?

Statistiniai duomenys apie naršymą svetainėje?

Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir pan.

Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Daugiau apie Google Analytics ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galite sužinoti čia - https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lt&ref_topic=6157800.

Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.

Teisinis pagrindas tvarkyti minėtą informaciją – mūsų teisėti interesai gerinti svetainės sapiens.lt veikimą ir mūsų komercinės informacijos pasiekiamumą.

Slapukai

Kad svetainė tinkamai veiktų, į Jūsų įrenginį įrašome mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais. Tą patį daro dauguma interneto svetainių.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje išsaugoma jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai taip pat padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą.

Slapukai įrašomi tik jeigu Jūs iššokančiame svetainės pranešime patvirtinate savo sutikimą.

Kam naudojame slapukus?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kurie:

Slapukų naudojimo teisinis pagrindas - mūsų teisėti interesai užtikrinti techninį svetainės funkcionalumą, o kai slapukai naudojami Jūsų parinktims įsiminti, statistiniais ir pritaikytos reklamos teikimo tikslais – Jūsų sutikimas.

Toliau skyriuje „Kaip kontroliuoti slapukus?“ galite sužinoti, kaip atšaukti Jūsų duotus sutikimus dėl slapukų naudojimo.

Kokius slapukus naudojame?

Slapuko kategorijaSlapuko pavadinimasTikslasGaliojimas
Būtinieji slapukai Šie slapukai svetainėje yra būtini, kad Jūs galėtumėte naršyti ir naudotis pagrindinėmis svetainės funkcijomis (naršyti svetainės puslapiuose, rinktis ir užsakyti prekes, ir pan.). Be būtinųjų slapukų taptų neįmanoma teikti tam tikrų svetainės paslaugų, o svetainė veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų. Šie slapukai nerenka jokios informacijos rinkodaros tikslais ir neįsimena, kur Jūs lankėtės internete.    
Būtinasis .Nop.Customer Anonimiškai identifikuojamas klientas sklandžiam pirkimo procesui užtikrinti. 1 m.
Būtinasis .Nop.TempData Puslapio funkcijų veikimui užtikrinti Iki sesijos pabaigos
Būtinasis ARRAffinity Puslapio funkcijų veikimui užtikrinti Iki sesijos pabaigos
Būtinasis .Nop.Antiforgery Patikra nuo įsilaužino į serverį Iki sesijos pabaigos
Būtinasis .Nop.RecentlyViewedProducts Puslapio funkcijų veikimui užtikrinti 1 m.
Būtinasis _hjCachedUserAttributes Puslapio funkcijų veikimui užtikrinti Iki sesijos pabaigos
Rinkodaros slapukai Rinkodaros slapukų pagalba galime stebėti Jūsų apsilankymą ne tik sapiens.lt , bet ir kitose svetainėse, taip pat fiksuoti informaciją apie tai, ką konkrečioje svetainėje Jūs žiūrėjote. Šią informaciją naudojame tam, kad Jums parinktume ir rodytume labiau Jūsų interesus labiau atitinkančią reklamą. Šie slapukai taip pat gali būti naudojami reklamos efektyvumui įvertinti ir tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tam tikrą kiekį kartų.    
Rinkodaros test_cookie Rinkodaros veiksmams užtikrinti 1 val
Rinkodaros fr Rinkodaros veiksmams užtikrinti 3 mėn.
Rinkodaros _fbp Rinkodaros veiksmams užtikrinti 3 mėn.
Rinkodaros _gat_ Rinkodaros veiksmams užtikrinti 3 mėn.
Rinkodaros _gcl_au Rinkodaros veiksmams užtikrinti 3 mėn.
Rinkodaros _hjTLDTest Rinkodaros veiksmams užtikrinti 3 m.
Rinkodaros _smvs Rinkodaros veiksmams užtikrinti 1 d.
Rinkodaros smuuid Rinkodaros veiksmams užtikrinti 10 m.
Rinkodaros smvr Rinkodaros veiksmams užtikrinti 10 m.
Rinkodaros smg Rinkodaros veiksmams užtikrinti 10 m.
Rinkodaros SERVERID Rinkodaros veiksmams užtikrinti Iki sesijos pabaigos
Statistikos slapukai Statistiniai slapukai renka anoniminę informaciją apie svetainės lankomumą ir naudojimąsi svetaine. Tokiu būdu šie slapukai padeda sekti svetainės lankytoju skaičių, apsilankymo periodiškumą ir padeda tobulinti svetainės veikimą. Pavyzdžiui, statistiniai slapukai gali fiksuoti, kurie svetainės puslapiai yra dažniausiai lankomi, padeda užfiksuoti nesklandumus svetainėje, ir pan.    
Statistikos _ga Duomenų rinkimui 2 m.
Statistikos _gid Rinkodaros veiksmams užtikrinti 1 d.
Statistikos _hjid Duomenų rinkimui 1 m.

Registruotų lankytojų duomenys

Jeigu registruojatės mūsų svetainėje, renkame Jūsų pateikiamus duomenis registracijos anketoje, kuriuos naudojame sukurdami Jūsų asmeninę paskyrą svetainėje ir vėliau sudarydami bei vykdydami Jūsų išsirinktų prekių pirkimo-pardavimo sutartis. Daugiau sužinoti apie šių duomenų tvarkymo tikslus ir apimtį galite lankytojų registracijos puslapyje.

Jūsų klausimai ir komentarai

Užsiregistravę svetainėje turite galimybę užduoti klausimus ir reikšti komentarus. Jūsų pasisakymų duomenis tvarkome siekdami pateikti atsakymus į užduotus klausimus ir reaguoti į pareikštas nuomones. Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – Jūsų sutikimas paskelbti Jūsų komentarą ar klausimą.

Pirkimo duomenys

Jums užsakant ir perkant prekes interneto svetainėje tvarkome Jūsų kontaktinius ir užsakymų duomenis – vardą, pavardę, adresą, telefoną, elektroninio pašto adresą, prekių pavadinimus, kiekius, kainas, atsiskaitymų duomenis, prekių atsiėmimo vietą. Daugiau sužinoti apie šių duomenų tvarkymo tikslus ir apimtį galite pirkimo metu.

Kam ir kodėl perduodame Jūsų informaciją?

Jūsų duomenis visada laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų visi mūsų partneriai ir paslaugų teikėjai, kurie turi prieigą prie Jūsų duomenų.

Jūsų duomenis gali peržiūrėti:

sapiens.lt puslapyje yra naudojami slapukai. Naršydami toliau svetainėje Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais, kurie automatiškai nustatomi tam, kad svetainė veiktų tinkamai ir jų išjungti negalite. Visi slapukai apibūdinti ir jų sąrašas pateiktas žemiau esančioje nuorodoje. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti. Sužinokite daugiau