Topų dienos Topų dienos
Dažniausiai užduodami klausimai
Čia rasite visus atsakymus į svarbiausius klausimus

Moksliniais tyrimais paremtos vitaminų ir maisto papildų sudėtys iš natūralių ingredientų geresnei savijautai. Mes tyrinėjame pasaulį, kad padėtumėme žmonėms būti sveikesniems.
Pasinaudodami moksliniais gamtos tyrimais atrandame geros savijautos paslaptis – lengvus, natūralius, saugius ir struktūrizuotus ingredientus. Visi „Sapiens“ vitaminai ir maisto papildai yra pritaikyti vietos klimatui, lietuvių gyvensenai ir nuolatiniam vartojimui, jie kuriami pasitelkiant gamtos pagalbą sudėtingame ir intensyviame gyvenime. Siekiame, kad kuo daugiau žmonių atrastų sveikesnį gyvenimą ir būtų energingi, laimingi, pasitikėtų savimi. Šios vizijos vedami ieškojome inovatyvių sprendimų ir profesionalių partnerių, su kuriais galėtume įgyvendinti savo idėjas. „Sapiens“ vitaminus sukūrėme kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto komanda. Gamtos tyrimus sujungėme su mokslininkų žiniomis – taip atsirado „Sapiens“.

 

 

Tai lengva ir patogi prenumeratos sistema, kuri kiekvieną mėnesį Jums primins apie reguliarų "Sapiens" vitaminų vartojimą. Išsirinkus norimą vitaminų programą, vitaminus pagal pasirinktą pristatymo būdą Jūs gausite kiekvieną mėnesį.
“Sapiens” vitaminų prenumerata veikia labai paprastai – jūs pasirenkante savo prenumeratą ir iškart gaunate pakuotę pirmam mėnesiui. Priklausomai nuo pasirinkto mokėjimo būdo, po mėnesio bus atliktas automatinis mokėjimas naujam mėnesiui arba mėnesio gale el. paštu Jums išsiųsime nuorodą naujo mėnesio prenumeratos apmokėjimui. Atlikus apmokėjimą – iškart Jums išsiųsime pakuotę. Ir taip vyks tol, kol nutarsite nutraukti prenumeratą.

“Sapiens” vitaminų prenumeratų privalumas yra ne tik patogumas bei reguliarumas, bet ir geresnės produktų kainos. Prenumeruojant “Sapiens”, Jums nebereikės daugiau rūpintis naujais užsakymais, kadangi tuo - pasirūpinsime mes! 

Taip, norimiems vitaminams galite atlikti ir vienkartinį (įprastą) užsakymą.

Apmokėjimas yra įvykdomas kiekvieną mėnesį, priklausomai nuo Jūsų pasirinkto pirminio apmokėjimo už prenumeratą būdo:

  • Jei apmokėjimą įvykdėte naudojantis elektroninės bankininkystės sistemomis - kiekvieną mėnesį iš Jūsų banko sąskaitos bus automatiškai nuskaitoma atitinkama suma už pasirinktą prenumeratą. 
  • Jei apmokėjimą įvykdėte naudojantis “Paysera” platforma - kiekvieną mėnesį Jūsų užsakyme nurodytu el. paštu Jūs gausite suformuotą sąskaitą apmokėjimui už pasirinktas prenumeratas. Šiuo būdu apmokėjimą turėsite atlikti savarankiškai pagal el. paštu nurodytas instrukcijas.

Nutraukti arba sustabdyti prenumeratą galite savarankiškai. Savo Sapiens.lt paskyroje matysite turimų užsakymų suvestinę ir informaciją apie tai, kokias prenumeratas esate užsakę. Prie kiekvienos prenumeratos taip pat matysite galimus kiekvienos prenumeratos valdymo būdus - nutraukti arba sustabdyti prenumeratą.

Norint nutraukti arba laikinai sustabdyti prenumeratą, tą padaryti galite ir susisiekę su mumis telefonu +370 683 37 923 arba el. paštu [email protected]

Ne, prenumeratų nutraukimas ar sustabdymas yra visiškai nemokamas ir tam nėra taikomi papildomi mokesčiai.
Visus pageidaujamus keitimus Jūsų prenumeratos užsakymui atliksime mes. Jums belieka susisiekti su mumis telefonu +370 683 37 923 arba el. paštu [email protected]
Apgailestaujame, tačiau tokiu atveju nutrauktos prenumeratos grąžinti nebegalėsime. Šiuo atveju galėsite tik atlikti naują prenumeratos užsakymą.
Šiuo metu tokios galimybės nėra. Kol kas "Sapiens" vitaminus siunčiame tik Lietuvoje, tačiau galite mums palikti savo el. paštą susisiekus su mumis [email protected] ir mes su Jumis susisieksime, kai tik turėsime tokią galimybę.
Susisiekite su mumis, pasinaudodami gyvos pagalbos langu arba el. paštu: [email protected]

Kokias prekes galima grąžinti?


Pirkėjas neturi teisės grąžinti šių prekių:


  • Kokybiškų maisto papildų ir vitaminų;
  • Kokybiškų maisto papildų ir vitaminų, kuriais Pirkėjas naudojosi, juos sugadino, pažeidė jų pakuotę ar dėl kitų Pirkėjo atliktų veiksmų prekės prarado prekinę išvaizdą, taip pat ne visos komplektacijos prekių (pavyzdžiui, prarastos konkrečios prekių dalys, nėra vartojimo instrukcijos ir pan.);
  • Supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios netinkamos grąžinti dėl higienos ar dėl sveikatos apsaugos.

Prekės laikomos kokybiškomis, jei nėra pasibaigęs prekių galiojimo terminas, prekių sudėtyje nėra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, dėl netinkamų laikymo sąlygų iki prekių perdavimo Pirkėjui nėra pakitusi prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės, prekės nėra pažeistos mechaniškai, nėra pažeistos jų pakuotės ar nėra kitų prekių kokybės trūkumų.


Norėdamas pasinaudoti teise grąžinti prekes, Pirkėjas apie prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą turi, vadovaudamasis taisyklėmis ir galiojančiais teisės aktais:

 

  • ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių perdavimo Pirkėjui dienos informuoti Pardavėją apie sutarties atsisakymą jo elektroninio pašto adresu [email protected], užpildydamas sutarties atsisakymo formą;
  • ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo Pardavėjo informavimo apie sutarties atsisakymą dienos perduoti Pardavėjui prekes kartu su prekių pirkimo dokumentu (pirkimo čekiu ir (arba) PVM sąskaita faktūra) bei kitais priklausančiais dokumentais (pavyzdžiui, vartojimo instrukcija).

 

Grąžinamas ar keičiamas kokybiškas prekes Pirkėjas privalo grąžinti Pardavėjui originalioje ir nepažeistoje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, ir būtinai pateikti prekės įsigijimo dokumentą, instrukciją ir garantinį taloną (jei tokie buvo pateikti kartu su preke) ir (arba) kitus prekės priklausinius. Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės negali būti naudotos, privalo būti nesugadintos ir nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuplėštos apsauginės plėvelės, nenuimtos ir (arba) nepažeistos etiketės). Kai prekė grąžinama Pardavėjui, už jos supakavimą ir sukomplektavimą yra atsakingas Pirkėjas. Jeigu prekė yra sugadinta, nepilnos komplektacijos, netvarkinga, nėra tinkamai supakuota ar yra panaudota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės ir negrąžinti Pirkėjui už prekę sumokėtų pinigų.

 

Kur grąžinti prekes?

Jei Pirkėjas pageidauja grąžinti prekes Pardavėjui paštu ar pasinaudodamas siuntų kompanijos paslaugomis, tokiu atveju prekių grąžinimo sąlygomis derinamos individualiai el. paštu [email protected]


Kaip grąžinti prekes?

Grąžinant internetinėje parduotuvėje www.sapiens.lt įsigytas prekes, paprašysime užpildyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymo prašymą ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių pristatymo (atsiėmimo) dienos išsiųsti elektroninio pašto adresu [email protected] Siunčiant prekės ar užsakymo atsisakymo prašymą prašome nurodyti grąžinimo priežastį.

 

Pirkėjas gali pasinaudoti pavyzdine sutarties atsisakymo forma, 2014 m. balandžio 30 d. patvirtinta Lietuvos Respublikos teisingumo ministro įsakymu Nr. 1R-154.

Ją galima rasti: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/dad7f330d05511e3a8ded1a0f5aff0a9

 

Kaip bus grąžinti sumokėti pinigai?

Jeigu už prekes Pirkėjas atsiskaitė per Pirkėjo naudojamą elektroninės bankininkystės sistemą, pinigai grąžinami pervedant sumokėtą sumą į Pirkėjo (mokėtojo už prekes) sąskaitą per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekių grąžinimo dienos.

Jūsų patogumui mūsų svetainėje galite atsiskaityti šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: kreditinėmis kortelėmis, Swedbank interneto bankas (AB bankas „Swedbank“), SEB interneto bankas (AB „SEB bankas“), Luminor (Luminor bankas Lietuvos skyrius), Citadele internet bankas (AB „Citadele bankas“), Šiaulių banko „SB linija“ (AB „Šiaulių bankas“), Paysera (Paysera LT, UAB).

Už prekes atsiskaitoma tik internetu.

 

Siunčiame naudodamiesi UAB „DPD Lietuva“ siuntų paslaugomis – į paštomatą arba tiesiai į namus.

Visus „Sapiens“ vitaminus išsiunčiame per 1 darbo dieną nuo užsakymo dienos.

Mūsų partneris UAB „DPD Lietuva“ siuntą pristato per 2–5 darbo dienas, priklausomai nuo siuntų kiekio ir adresato.

 

Ne, tyrimai nėra būtini, jei jūsų sveikatos priežiūros specialistas ar šeimos gydytojas nerekomendavo kitaip – pavyzdžiui, atlikti mineralų, vitamino D ar kitus tyrimus.

Visada rekomenduojame dėl produktų vartojimo pasikonsultuoti su savo gydytoju ar jus prižiūrinčiu sveikatos specialistu.

 

„Sapiens“ maisto papildai yra skirti suaugusiems, išskyrus „Augantis žmogus“.

 

Maisto papildai, vartojami pagal mūsų pateiktas rekomendacijas, normaliam organizmui neturi kelti jokio šalutinio poveikio. Produktai gali alergizuoti, jeigu vartotojas yra natūraliai alergiškas sudėtyje esančioms medžiagoms (pvz., vitaminui B) arba jis vartoja vaistus, kurių vartojimas yra nesuderintas su maisto papildais arba vitaminais. Pradėjus vartoti papildus ir pastebėjus šalutinį poveikį, būtina pasitarti su šeimos gydytoju. Informuokite jį apie vienu metu vartojamus papildus ir vaistus.
Taip. „Sapiens“ vitaminai ir maisto papildai gali būti vartojami visus metus laikantis rekomenduojamų programų, produktų periodizacijos.
Taip. „Sapiens“ maisto papildai, vitaminai ir maistinės skaidulos gali būti vartojamos, jeigu esate fiziškai aktyvus ar aktyviai sportuojate. „Sapiens“ vitaminų ir maisto papildų prenumeratos buvo sukurtos atsižvelgus į įvairius šiuolaikinio žmogaus poreikius.
Visos mūsų naudojamos medžiagos yra saugios žmogui, net jei sergate tokiomis lėtinėmis ligomis kaip cukriniu diabetu, arterine hipertenzija ir kt. Dėl produktų vartojimo rekomenduojame pasikonsultuoti su savo gydytoju ar jus prižiūrinčiu sveikatos specialistu.

Taip, kadangi visi „Sapiens“ vitaminai yra suderinami tarpusavyje, tad vienu metu galima naudoti kelias skirtingas vitaminų programas. Jei bus nerekomenduotina maišyti vitaminų, apie tai pateiksime atskirą informaciją.

 

 

Visos „Sapiens“ maisto papilduose naudojamos pagrindinės veikliosios medžiagos yra natūralios kilmės: gali būti augalinės arba gyvulinės kilmės, taip pat mineralai.

Ingredientus išsamiai aprašėme: Ingredientai

„Sapiens“ siekia, kad kuo daugiau produktų būtų tinkami vegetarams ir veganams, tačiau dėl geresnio medžiagų pasisavinimo kai kuriais atvejais tenka priimti sprendimą naudoti gyvulinės kilmės medžiagas. Jeigu produktas yra tinkamas vartoti veganams, apie tai yra pranešama produkto puslapyje. Ten taip pat pateikta visa informacija apie potencialius alergenus.

Veganams tinka: „Maistinės skaidulos“.

Vegetarams tinka: „Multivitaminai Moterims“, „Multivitaminai Vyrams“, „Maistinės skaidulos“, „Multiviaminai Vaikams“, „Lieknėjimo kapsulės“.

Taip, visus leidimus, kurių reikalaujama Europos Sąjungoje, turime:
  • VMVT išduotas maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimas;
  • VMVT maisto papildų registre yra registruoti visi „Sapiens“ maisto papildai (notifikuoti).
  • Gamyklos, kuriose yra gaminami „Sapiens“ maisto papildai, turi reikiamus leidimus.

Maisto tvarkymo pažymėjimo numeris / įsakymo dėl maisto tvarkymo subjekto registracijos numeris: 69MTSPĮ-74.

Visame pasaulyje yra vartojami įvairiausi maisto papildai dėl skirtingų priežasčių. Vieni juos vartoja dėl maisto medžiagų trūkumo, kiti – kad geriau jaustųsi ar pasiektų individualių sportinių rezultatų. Kalbant apie mūsų organizmui reikalingus maisto papildus, būtina išskirti kelis svarbius aspektus. Tam, kad bet koks maisto papildas turėtų teigiamą poveikį mūsų organizmui, yra labai svarbi ne tik jo vienkartinė dozė, bet ir vartojimo trukmė. Kitas svarbus veiksnys – vartojimo strategija.
Norint pasirinkti jums tinkamą maisto papildų vartojimo strategiją, pirmiausia yra būtina išsikelti ir įvardinti savo asmeninį tikslą. Žinant savo tikslą bus kur kas lengviau pasirinkti veiksmingą papildų grandinę. Nuosekliai vartojant maisto papildus, kurių veikliųjų medžiagų poveikis patvirtintas nepriklausomais moksliniais tyrimais, galime tikėtis tikrai puikių rezultatų.
sapiens.lt puslapyje yra naudojami slapukai. Naršydami toliau svetainėje Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais, kurie automatiškai nustatomi tam, kad svetainė veiktų tinkamai ir jų išjungti negalite. Visi slapukai apibūdinti ir jų sąrašas pateiktas žemiau esančioje nuorodoje. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti. Sužinokite daugiau