Išprotėjusios vasaros kainos Išprotėjusios vasaros kainos
Dažniausiai užduodami klausimai
Čia rasite visus atsakymus į svarbiausius klausimus

SAPIENS prekinis ženklas gimė iš noro sukurti maisto papildus, atitinkančius Lietuvoje gyvenančių žmonių poreikius, mitybos įpročius ir pritaikytus vietos klimatui. Kruopščiai atrinktos sudėtys apjungia svarbiausių vitaminų, mineralų ir augalinių ekstraktų derinius.

 

Produktus, kuriuos rasite SAPIENS asortimente, sukūrėme bendradarbiaudami su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto specialistais, nepriklausomų tyrėjų bei mokslininkų komanda. Geriausia, ką gali pasiūlyti gamta, sujungėme su dešimtmečiais kauptomis mokslininkų žiniomis tam, kad kasdien galėtumėte džiaugtis gyvenimu su SAPIENS!

 

 

Išsirinkite prekes ir pridėkite norimą jų kiekį į prekių krepšelį. Kuomet išsirinksite visas pageidaujamas įsigyti prekes, paspauskite ant ekrano dešiniajame viršutiniame kampe esančios pirkinių krepšelio ikonėlės. Čia matysite visų Jūsų išsirinktų prekių sąrašą, kurį galite koreguoti pašalinant ar pridedant gaminius pirkinių krepšelyje.

 

Žemiau išsirinktų prekių sąrašo esančiame laukelyje („Pirkėjo informacija“) įveskite savo elektroninio pašto adresą, pažymėkite varnelę ties punktu „Susipažinau su privatumo politika“ ir spauskite „Pirkti“.

 

Būsite nukreipti į užsakymo puslapį. Pasirinkite norimą pristatymo būdą ir atidžiai užpildykite pristatymo adreso informaciją. Pasirinkite Jums patogų apmokėjimo būdą, pažymėkite varnelę ties punktu „Sutinku su svetainės taisyklėmis“ ir spauskite „Pirkti“. Būsite nukreipti į pasirinktą apmokėjimo sistemą.

 

Apie sėkmingą užsakymo pateikimą informuos Jūsų įrenginio ekrane iš karto pasirodęs pranešimas. Jūsų užsakymas nedelsiant bus perduotas tolesniam apdorojimui bei vykdymui. Apmokėjimo patvirtinimo pranešimą gausite į užsakyme nurodyto elektroninio pašto dėžutę.

Taip, galimybė gauti užsakytus SAPIENS vitaminus ir maisto papildus be išorinių gaminio pakuočių yra. 

 

 • Išsirinkite prekes ir pridėkite norimą jų kiekį į prekių krepšelį. Įeikite į prekių krepšelį ir pažymėkite varnelę ties punktu „Siųsti be pakuočių“.
 • Tokiu būdu ušsakytus maisto papildus gausite be išorinių gaminio pakuočių, išskyrus produktų rinkinius ir produktus, kurie gamykliškai pateikiami išorinėse pakuotėse.
Informuojame, jog dėl transportavimo saugumo arba laikantis maisto papildų pakavimo reikalavimų, kai kurie gaminiai yra pateikiami su išorinėmis produkto pakuotėmis, be galimybės jų atsisakyti.

Siekiame palaikyti darnų santykį su gamta ir nuoširdžiai džiaugiamės, jog Jums tai rūpi!

Jūsų patogumui mūsų svetainėje galite atsiskaityti šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: kreditinėmis kortelėmis, Swedbank interneto bankas (AB bankas „Swedbank“), SEB interneto bankas (AB „SEB bankas“), Luminor (Luminor bankas Lietuvos skyrius), Citadele internet bankas (AB „Citadele bankas“), Šiaulių banko „SB linija“ (AB „Šiaulių bankas“), Medicinos bankas (UAB „Medicinos bankas“), LKU kredito unijų grupė, Revolut (UAB „Revolut Bank“), Paysera (Paysera LT, UAB), Web Money (Paysera).

 

Už prekes atsiskaitoma tik internetu.

 

Siunčiame naudodamiesi UAB „Itella Logistics“ (SMARTPOST), UAB „DPD Lietuva“, UAB „Venipak Lietuva“, UAB „Omniva LT“ ir AB „Lietuvos Paštas“ (LP EXPRESS) siuntų paslaugomis – į paštomatą arba tiesiai į namus.

Pristatymo mokestis priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo bei pirkinių krepšelio dydžio:

 • Perkant už mažiau kaip 29 eur, prekių pristatymo kaina į SMARTPOST paštomatą - 1,29 eur, į Venipak paštomatą - 1,39 eur, į LP EXPRESS paštomatą - 1,59 eur, į Omniva paštomatą 1,69 eur, į DPD paštomatą - 1,89 eur, o pristatymas kurjeriu į namus - 3,49 eur
 • Perkant prekių už 29 eur ar daugiau, prekių pristatymo kurjeriu į namus kaina yra 1,99 eur, o į pasirinktą paštomatą - nemokamai.

Visus SAPIENS vitaminus išsiunčiame per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo dienos.

Mūsų partneriai  UAB „Itella Logistics“ (SMARTPOST), UAB „DPD Lietuva“, AB „Lietuvos paštas“ (LP EXPRESS) ir UAB „Omniva LT“ ir UAB „Venipak Lietuva“ siuntas įprastai pristato per 2–5 darbo dienas, priklausomai nuo siuntų kiekio ir adresato.

 

Deja, bet prekes pristatome tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Tvarus gamtos turtų naudojimas mums yra labai svarbus. SAPIENS vitaminai ir maisto papildai yra pakuojami į popierines pakuotes tam, kad produktai Jus pasiektų saugiai ir patikimai. Tarpų užpildui naudojame ekologiškas granules, pagamintas iš biologiškai suyrančio krakmolo. Stengiamės naudoti kuo mažiau plastiko, todėl siuntų uždarymui naudojama popierinė lipni juosta, o siuntos etiketės spausdinamos ant lipnaus popieriaus.

 

Siekiame palaikyti darnų santykį su gamta ir nuoširdžiai džiaugiamės, jog Jums tai rūpi!

Vitaminų prenumerata sukurta tam, kad Jūs pasirinktus SAPIENS vitaminus gautumėte kas mėnesį ir nepamirštumėte jų vartoti reguliariai. Išsirinkus norimus prenumeruoti vitaminus Jūs gausite kiekvieną mėnesį, pagal pasirinktą pristatymo būdą.

 

SAPIENS vitaminų prenumeratų privalumas yra ne tik patogumas bei reguliarumas, bet ir specialios produktų kainos. Mėnesinė prenumeruojamo gaminio kaina yra pastovi ir nekinta visu prenumeratos laikotarpiu.

SAPIENS vitaminų prenumerata veikia labai paprastai – pasirinkite savo prenumeratą, užpildykite pristatymo duomenis ir atlikite užsakymo apmokėjimą. Prenumerata būna užsakyta po pirmojo prenumertos apmokėjimo patvirtinimo, o prenumeruojami vitaminai išsiunčiami per 1 darbo dieną nuo užsakymo datos. Toliau kas mėnesį Jūsų užsakyme nurodytu el. paštu gausite nuorodą naujo mėnesio prenumeratos apmokėjimui, kurį reikalinga atlikti pagal el. laiške nurodytas instrukcijas. Gavus apmokėjimo patvirtinimą – išsiųsime prenumeruojamų vitaminų pakuotę. Ir taip vyks tol, kol nutarsite nutraukti prenumeratą.

 

Prenumeruojant SAPIENS, Jums nereikės daugiau rūpintis naujais užsakymais, kadangi tuo - pasirūpinsime mes!

Norint pakeisti pristatymo adresą visus pageidaujamus pakeitimus Jūsų prenumeratos užsakymui atliksime mes. Jums belieka susisiekti su mumis telefonu +370 683 37 923 arba el. paštu info@sapiens.lt

 

Nutraukti arba sustabdyti prenumeratą galite susisiekus su mumis aukščiau nurodytais kontaktais arba savarankiškai. Savo sapiens.lt paskyroje matysite turimų užsakymų suvestinę ir informaciją apie tai, kokias prenumeratas esate užsisakę. Prie kiekvienos prenumeratos taip pat matysite galimus prenumeratos valdymo būdus - nutraukti arba sustabdyti prenumeratą.

 

Jei prenumeratą nutraukėte per klaidą ir norite ją susigrąžinti, tokiu atveju reikalinga prenumeratos užsakymą atlikti iš naujo.

 

Visos SAPIENS prenumeratos yra neterminuotos, tad jas nutraukti arba laikinai sustabdyti galite bet kada ir tam nėra taikomi jokie papildomi mokesčiai.

Susisiekite su mumis, pasinaudodami gyvos pagalbos langu arba el. paštu: info@sapiens.lt

Kokias prekes galima grąžinti?


Pirkėjas neturi teisės grąžinti šių prekių:


 • Kokybiškų maisto papildų ir vitaminų;
 • Kokybiškų maisto papildų ir vitaminų, kuriais Pirkėjas naudojosi, juos sugadino, pažeidė jų pakuotę ar dėl kitų Pirkėjo atliktų veiksmų prekės prarado prekinę išvaizdą, taip pat ne visos komplektacijos prekių (pavyzdžiui, prarastos konkrečios prekių dalys, nėra vartojimo instrukcijos ir pan.);
 • Supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios netinkamos grąžinti dėl higienos ar dėl sveikatos apsaugos.

Prekės laikomos kokybiškomis, jei nėra pasibaigęs prekių galiojimo terminas, prekių sudėtyje nėra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, dėl netinkamų laikymo sąlygų iki prekių perdavimo Pirkėjui nėra pakitusi prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės, prekės nėra pažeistos mechaniškai, nėra pažeistos jų pakuotės ar nėra kitų prekių kokybės trūkumų.


Norėdamas pasinaudoti teise grąžinti prekes, Pirkėjas apie prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą turi pranešti, vadovaujantis taisyklėmis ir galiojančiais teisės aktais:

 

 • ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių perdavimo Pirkėjui dienos informuoti Pardavėją apie sutarties atsisakymą jo elektroninio pašto adresu info@sapiens.lt, užpildydamas sutarties atsisakymo formą;
 • ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo Pardavėjo informavimo apie sutarties atsisakymą dienos perduoti Pardavėjui prekes kartu su prekių pirkimo dokumentu (pirkimo čekiu ir (arba) PVM sąskaita faktūra) bei kitais priklausančiais dokumentais (pavyzdžiui, vartojimo instrukcija).

 

Grąžinamas ar keičiamas kokybiškas prekes Pirkėjas privalo grąžinti Pardavėjui originalioje ir nepažeistoje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, ir būtinai pateikti prekės įsigijimo dokumentą, instrukciją ir garantinį taloną (jei tokie buvo pateikti kartu su preke) ir (arba) kitus prekės priklausinius. Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės negali būti naudotos, privalo būti nesugadintos ir nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuplėštos apsauginės plėvelės, nenuimtos ir (arba) nepažeistos etiketės). Kai prekė grąžinama Pardavėjui, už jos supakavimą ir sukomplektavimą yra atsakingas Pirkėjas. Jeigu prekė yra sugadinta, nepilnos komplektacijos, netvarkinga, nėra tinkamai supakuota ar yra panaudota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės ir negrąžinti Pirkėjui už prekę sumokėtų pinigų.

 

Kur grąžinti prekes?

Jei Pirkėjas pageidauja grąžinti prekes Pardavėjui paštu ar pasinaudodamas siuntų kompanijos paslaugomis, tokiu atveju prekių grąžinimo sąlygos derinamos individualiai el. paštu info@sapiens.lt


Kaip grąžinti prekes?

Grąžinant internetinėje parduotuvėje www.sapiens.lt įsigytas prekes, paprašysime užpildyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymo prašymą ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių pristatymo (atsiėmimo) dienos išsiųsti elektroninio pašto adresu info@sapiens.lt. Siunčiant prekės ar užsakymo atsisakymo prašymą prašome nurodyti grąžinimo priežastį.

 

Pirkėjas gali pasinaudoti pavyzdine sutarties atsisakymo forma, 2014 m. balandžio 30 d. patvirtinta Lietuvos Respublikos teisingumo ministro įsakymu Nr. 1R-154.

Ją galima rasti: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/dad7f330d05511e3a8ded1a0f5aff0a9

 

Kaip bus grąžinti sumokėti pinigai?

Jeigu už prekes Pirkėjas atsiskaitė per Pirkėjo naudojamą elektroninės bankininkystės sistemą, pinigai grąžinami pervedant sumokėtą sumą į Pirkėjo (mokėtojo už prekes) sąskaitą per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekių grąžinimo dienos.

Tyrimai nėra būtini, jei Jūsų sveikatos priežiūros specialistas ar šeimos gydytojas nerekomendavo kitaip – pavyzdžiui, atlikti mineralų, vitamino D ar kitus tyrimus.

 

Visada rekomenduojame dėl produktų vartojimo pasikonsultuoti su savo gydytoju ar jus prižiūrinčiu sveikatos specialistu.

 

SAPIENS maisto papildai yra skirti suaugusiems, išskyrus produktą „Multivitaminai Vaikams“, „Multivitaminai Vaikinams“, „Multivitaminai Merginoms“.

 

Dėl maisto papildų vartojimo junesniems asmenims, negu nurodyta produkto informaciniame lapelyje, būtina pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu.

 

Maisto papildai, vartojami pagal mūsų pateiktas rekomendacijas, normaliam organizmui neturi kelti jokio šalutinio poveikio. Produktai gali alergizuoti, jeigu vartotojas yra natūraliai alergiškas sudėtyje esančioms medžiagoms (pvz., vitaminui B) arba jis vartoja vaistus, kurių vartojimas yra nesuderintas su maisto papildais arba vitaminais. Pradėjus vartoti papildus ir pastebėjus šalutinį poveikį, būtina pasitarti su šeimos gydytoju. Informuokite jį apie vienu metu vartojamus papildus ir vaistus.
 
Vadovaujantis galiojančiais teisės aktais ir maisto papildų etikečių ženklinimo nurodymais alergiją ar netoleravimą sukeliančios medžiagos yra pažymėtos produkto sudėties apraše, esančiame produkto Informaciniame lapelyje bei ant kiekvieno produkto pakuotės ir/ar etiketės, išskiriant grafiškai.
 
 
Taip. SAPIENS vitaminai ir maisto papildai gali būti vartojami visus metus, vadovaujantis produktų vartojimo rekomendacijomis.

SAPIENS maisto papildai yra suderinami tarpusavyje, tad vienu metu galima naudoti kelis skirtingus kompleksinius maisto papildus. Tačiau, prieš vartojant, du ar daugiau produktų rekomenduojame pasikonsultuoti su prižiūrinčiu sveikatos specialistu arba šeimos gydytoju.

 

Turite daugiau klausimų apie SAPIENS vitaminų ir maisto papildų derinimą? Pasitarkime! Susisiekite su mumis, gyvos pagalbos lange įrašydami rūpimą klausimą.

 

 

Visos SAPIENS gaminiuose naudojamos pagrindinės veikliosios medžiagos yra natūralios kilmės: gali būti augalinės arba gyvulinės kilmės, taip pat mineralai.

Ingredientus išsamiai aprašėme: Ingredientai

Kuriant SAPIENS vitaminų ir maisto papildų sudėtis siekiame, kad kuo daugiau produktų būtų tinkami vegetarams bei veganams, tačiau dėl geresnio medžiagų pasisavinimo kai kuriais atvejais tenka priimti sprendimą naudoti gyvulinės kilmės medžiagas. Jeigu produktas yra tinkamas vartoti veganams, apie tai yra pranešama produkto puslapyje. Sudėtinių dalių apraše taip pat pateikta visa informacija apie potencialius alergenus.

Taip, visus leidimus, kurių reikalaujama Europos Sąjungoje, turime:
 • VMVT išduotas maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimas;
 • VMVT maisto papildų registre yra registruoti visi SAPIENS maisto papildai (notifikuoti).
 • Gamyklos, kuriose yra gaminami SAPIENS maisto papildai, turi reikiamus leidimus.

Maisto tvarkymo pažymėjimo numeris / įsakymo dėl maisto tvarkymo subjekto registracijos numeris: 69MTSPĮ-74.

Jūsų nuomonė mums labai svarbi, tad savo pastebėjimus, pasiūlymus ar pageidavimus galite pateikti el. paštu info@sapiens.lt.

Jei turėtumėte noro palikti atsiliepimą apie vartojamus produktus mūsų internetiniam puslapiui www.sapiens.lt, lauksime Jūsų atsiliepimo bei nuotraukos e-mail info@sapiens.lt.

Internetiniame puslapyje ar socialinių tinklų paskyrose atsiliepimai bei nuotraukos publikuojami tik gavus Jūsų sutikimą.

Visame pasaulyje yra vartojami įvairiausi maisto papildai dėl skirtingų priežasčių. Vieni juos vartoja dėl maisto medžiagų trūkumo, kiti – kad geriau jaustųsi ar pasiektų individualių sportinių rezultatų. Kalbant apie mūsų organizmui reikalingus maisto papildus, būtina išskirti kelis svarbius aspektus. Tam, kad bet koks maisto papildas turėtų teigiamą poveikį mūsų organizmui, yra labai svarbi ne tik jo vienkartinė dozė, bet ir vartojimo trukmė. Kitas svarbus veiksnys – vartojimo strategija.


Norint pasirinkti jums tinkamą maisto papildų vartojimo strategiją, pirmiausia yra būtina išsikelti ir įvardinti savo asmeninį tikslą. Žinant savo tikslą bus kur kas lengviau pasirinkti veiksmingą papildų grandinę. Nuosekliai vartojant maisto papildus, kurių veikliųjų medžiagų poveikis patvirtintas nepriklausomais moksliniais tyrimais, galime tikėtis tikrai puikių rezultatų.

Norėdami panaudoti turimą nuolaidos kodą, privalote jį įvesti apsipirkimo metu tam skirtame laukelyje. Prekių krepšelyje žemiau Jūsų išsirinktų prekių sąrašo rasite laukelį „Nuolaidos / Kupono kodas“, paspauskite ir atsiras laukelis, į kurį galite įrašyti turimą nuolaidos kodą bei spauskite „Pritaikyti“.

 

Vienu metu galite panaudoti vieną nuolaidos kodą. Nuolaida taikoma nuo pradinės (reguliarios) gaminio kainos. Nuolaidos nesumuojamos. Nuolaidos kodas nėra taikomas dovanų kuponams, prekėms su akcijos nuolaida bei produktų rinkiniams, nebent kodo naudojimo sąlygose nurodyta kitaip.

sapiens.lt puslapyje yra naudojami slapukai. Naršydami toliau svetainėje Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais, kurie automatiškai nustatomi tam, kad svetainė veiktų tinkamai ir jų išjungti negalite. Visi slapukai apibūdinti ir jų sąrašas pateiktas žemiau esančioje nuorodoje. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti. Sužinokite daugiau