Išprotėjusios vasaros kainos Išprotėjusios vasaros kainos
Apdovanojimai
Kiekvienas apdovanojimas - tai didžiulis įvertinimas mums bei įrodymas, jog SAPIENS vitaminai sukurti laikantis aukščiausių kokybės standartų.
Pagrindinis mūsų siekis yra sukurti veiksmingus vitaminus bei maisto papildus ir tapti kiekvieno iš Jūsų sveiko gyvenimo būdo dalimi. Didžiausias įvertinimas mums, tai sparčiai augantis SAPIENS klientų ratas, apjungiantis bendruomenę, siekiančią iš gyvenimo pasiimti viską!
UAB “Nature Labs” apdovanota konkurso “Lietuvos metų gaminys 2021” aukso medaliu

Lietuvos Pramonininkų Konfederacijos (LPK) kasmet skelbiamo konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas pristatyti ir įtvirtinti Lietuvoje pagamintą produkciją vietiniam ir tarptautiniam klientui, skatinti rinktis kokybiškas prekes bei paslaugas, vystant Lietuvos verslo plėtrą.

Jau 25-ąjį kartą vykusio konkurso apdovanojimų ceremonijos metu, 2021 m. gruodžio 16 dieną, SAPIENS Jūrinis Hidrokolagenas įvertintas “Lietuvos metų gaminys 2021” aukso medaliu! Apdovanojimams buvo nominuotos 74 įmonės penkiolikoje vertinimo grupių iš 25-os šalies ūkio šakų.

„Lietuvos metų gaminys“ apdovanojimo gali siekti visos Lietuvoje registruotos įmonės ir teikti tik Lietuvoje pagamintus gaminius, esančius rinkoje ne mažiau kaip pusę metų. Paraiškų vertinime dalyvauja specialiai suburta savo srities profesionalų komisija, o apdovanojami gaminiai privalo atitikti visus griežtus reikalavimus.

 
 
UAB “Nature Labs” apdovanota aukso medaliu parodoje “Rinkis prekę Lietuvišką 2021”

Paroda „Rinkis prekę lietuvišką“, tai kasmetinis renginys, kurio metu pristatoma Lietuvos gamintojų produkcija ir kviečiama su ja susipažinti iš arti. Parodos organizuojamo geriausių parodoje pristatomų gaminių konkurso tikslas yra įtvirtinti parodoje dalyvaujančių šalies gamintojų išskirtinius gaminius.

2021 m. spalio 15-17 d. Kaune, Žalgirio arenoje vyko 13-oji paroda „Rinkis prekę lietuvišką“. Jos metu SAPIENS Jūrinis Hidrokolagenas susilaukė ypatingo dėmesio bei pripažinimo ir buvo įvertintas parodos aukso medaliu.

Aukso medalius pelnę gaminiai buvo vertinami profesionalios komisijos, sudarytos iš įvairių valstybinių, privačių institucijų bei asociacijų atstovų. Gamintojai savo produktus parodos organizuojamam konkursui pristatė iš anksto ir turėjo atitikti visus keliamus griežtus reikalavimus.

sapiens.lt puslapyje yra naudojami slapukai. Naršydami toliau svetainėje Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais, kurie automatiškai nustatomi tam, kad svetainė veiktų tinkamai ir jų išjungti negalite. Visi slapukai apibūdinti ir jų sąrašas pateiktas žemiau esančioje nuorodoje. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti. Sužinokite daugiau