Rudens fiesta Rudens fiesta
Naudingiausias įprotis tau
vitaminų prenumerata!
Filtras:
Filtras:
Filtras
-35%
Jūrinis Hidrokolagenas (su Hialuronu) - prenumerata
Jūrinis Hidrokolagenas (su Hialuronu) - prenumerata
Maisto papildas
-35%
29,24 € 44,99 € / 1 mėn.
Veido odai, Grožiui, Plaukams ir nagams
Grožio užtaisas! Hidrolizuotas kolagenas - net 10 g., net 50 mg. hialurono rūgšties, likopenas, biotinas ir dar daugiau.
Sužinok daugiau
-35%
Forte kolagenas - prenumerata
Forte kolagenas - prenumerata
Maisto papildas
-35%
25,99 € 39,99 € / 1 mėn.
Sąnariams, Plaukams, Odai, Imunitetui
Forte požiūris į sąnarius ir amžių! Hidrolizuotas kolagenas sąnariams (MSM, gliukozaminas) ir grožiui (hialurono rūgštis, biotinas) su D (6x) ir botaniniais ekstraktais.
Sužinok daugiau
-33%
Grynas kolagenas - prenumerata
Grynas kolagenas - prenumerata
Maisto papildas
-33%
19,99 € 29,99 € / 1 mėn.
Jungiamajam audiniui, Peptidai, Mitybos balansui
NAUJIENA! Kolageno peptidai – net 14,5 g išgryninto kolageno vienoje porcijoje! Tirpūs hidrolizuoto kolageno milteliai atskiram vartojimui arba kokteiliams, gėrimams bei patiekalams gardinti.
Sužinok daugiau
-33%
Gryno kolageno x 3 Rinkinys
Gryno kolageno x 3 Rinkinys
Maisto papildas
-33%
59,97 € 89,97 €
Jungiamajam audiniui, Peptidai, Mitybos balansui
Išgryninto kolageno rinkinys 3 mėnesių strategijai. Kolageno peptidai – net 14,5 g kolageno vienoje porcijoje. Tirpūs milteliai atskiram vartojimui arba gėrimams gardinti.
Sužinok daugiau
Mokslo laboratorija
Plati mokslinių straipsnių analizė, bendradarbiavimas su Lietuvos universitetais - leidžia kurti analogų neturinčius papildų sprendimus. Mokslo laboratorijoje rasite platesnius mūsų ir mūsų partnerių komentarus, filmuotą medžiagą. Gyvenk pilnu tempu!
Vitaminų vartojimas

Maisto papildai visame pasaulyje vartojami dėl skirtingų priežasčių. Vieni juos vartoja dėl naudingų medžiagų trūkumo, kiti – kad geriau jaustųsi ar pasiektų individualių sportinių tikslų. Šiuo metu vartotojų maisto papildų pasirinkimą dažnai lemia reklamos poveikis, o ne objektyvūs sprendimai. Vis dėlto, net ir sąmoningai pasirinkti maisto papildai ne visada leidžia pasiekti norimų rezultatų, nes vartotojai neretai nežino visų vitaminų vartojimo ypatybių. Tad kviečiame plačiau susipažinti su SAPIENS vitaminų vartojimo strategijomis. Daugiau: Vitaminų vartojimo strategijos.

Apmokėjimas

Jūsų patogumui mūsų svetainėje galite atsiskaityti šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: mokėjimo kortelėmis, Swedbank interneto bankas (AB bankas „Swedbank“), SEB interneto bankas (AB „SEB bankas“), Luminor (Luminor bankas Lietuvos skyrius), Citadele internet bankas (AB „Citadele bankas“), Šiaulių banko „SB linija“ (AB „Šiaulių bankas“), Paysera (Paysera LT, UAB).

Pristatymas

Įsigyk pasirinktą vitaminų kompleksą ir SAPIENS jį operatyviai pristatys Jūsų nurodytu adresu.
Vitaminus pristatysime su detalia instrukcija, kada ir kaip juos reikia vartoti. Užsisakyk šiandien ir kelionę geresnės savijautos link pradėsi jau po kelių dienų.

Daugiau
sapiens.lt puslapyje yra naudojami slapukai. Naršydami toliau svetainėje Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais, kurie automatiškai nustatomi tam, kad svetainė veiktų tinkamai ir jų išjungti negalite. Visi slapukai apibūdinti ir jų sąrašas pateiktas žemiau esančioje nuorodoje. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti. Sužinokite daugiau