Didysis pavasario išpardavmas Didysis pavasario išpardavmas
Mokslo taryba
Vienas didžiausių „Sapiens” išskirtinumų - papildų sudėtis kurianti Lietuvos mokslininkų komanda, geriausiai suprantanti mūsų šalies klimato, žaliavų ir žmonių gyvenimo būdų ypatumus. Todėl „Sapiens” produktai yra ne tik grįsti moksliniais tyrimais, bet ir geriausiai pritaikyti prie Lietuvos klimato ir kultūros.

Kviečiame susipažinti su „Sapiens” mokslo taryba!
 
ARTŪRAS SUJETA

Gyvenime: biomedicinos mokslų daktaras, lektorius, sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas, sportininkų konsultantas.

“Sapiens” komandoje: produktų vadovas ir kūrėjas.

Interesų sritys: mityba, sporto ir neuro mokslas - kalorijų ribojimo poveikis smegenims, judesių valdymas, mitybos strategijos, maisto papildai, biomedicina, širdies ir kraujagyslių sistema, reabilitacija.

Principai: Ambicija, pagarba, sąžiningumas ir efektyvumas. Dalijimasis patirtimi su kiekvienu besidominčiu.

EDVARD GRIŠIN

Gyvenime: gydytojas dietologas, sertifikuotas pasaulinės nutukimo gydymo organizacijos (SCOPE) ekspertas, sporto mitybos specialistas, fitneso mokymų dėstytojas.

“Sapiens” komandoje: konsultantas, produktų kūrėjas.

Interesų sritys: sportinė mityba, taktinė dietoterapija, maisto efekto ir gyvenimo būdo santykis, klinikinė mityba, metabolizmas, enterinė ir parenterinė mityba.

Principai: Visi esame skirtingi, todėl nėra vienodų situacijos sprendimo būdų. Silpnybes galima paversti rezultatais. Visko žinoti neįmanoma, bet sukauptomis žiniomis dalintis būtina.

 
 
PETRAS MINDERIS

Gyvenime: biologijos mokslų daktaras, LSU mokslo darbuotojas, LSA lektorius, sportininkų konsultantas.

“Sapiens” komandoje: mokslo patarėjas, mitybos, metabolizmo ir maisto papildų konsultantas.

Interesų sritys: pasiekimų mityba, sporto biochemija, nutrigenetika, maisto papildai, fizinis aktyvumas.

Principai: Moksliniais įrodymais pagrįsta mityba ir fizinis aktyvumas. Praktinis mokslinių žinių taikymas. Kritinis mąstymas. Tarpininkavimas tarp mokslo pasiekimų ir plačiosios visuomenės.

sapiens.lt puslapyje yra naudojami slapukai. Naršydami toliau svetainėje Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais, kurie automatiškai nustatomi tam, kad svetainė veiktų tinkamai ir jų išjungti negalite. Visi slapukai apibūdinti ir jų sąrašas pateiktas žemiau esančioje nuorodoje. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti. Sužinokite daugiau